Grudzień 2009

Spotkanie 248. 2.12.2009
Spotkanie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na ul. Borowskiej 105
Obecni: Marek Dubiński, Ela Roszka, Kasia Wieczerzak, Piotr Rudowicz

Grudzień to czas przygotowań do świąt i chyba mało kogo interesuje jąkanie…

W każdym razie w pierwszy grudniowy wtorek Marek z Kasią dzielili się wrażeniami z listopadowego Zjazdu Osób Jąkjących się, który odbył się w dn. 20-22.11.2009 w Lublinie. Byliśmy w składzie 4-osobowym: Kasia, Mariusz i dwa Marki.
Program napięty był maksymalnie.

Bal Balbuta wypadł znakomicie, wycieczka po Lublinie z przewodnikiem też była interesująca, a sam ośrodek położony nad Zalewem Zemborzyckim, to rewelacyjne miejsce na długie spacery i rozmowy…
Prezes miał prezentacje multimedialną nt. 10-lecia Klubu J we Wrocławiu.
Chyba zabrakło im trochę tych rozmów ;-)) Możemy dołączyć do Stowarzyszenia „Ostoja”.
Jest jednak kilka formalności, ale o tym porozmawiamy już po balu sylwestrowym, bo na spotkaniu opłatkowym 18.12 u logopedki Joli będziemy życzyć sobie najlepiej i kolędować.

Spotkanie 249. 18.12.2009
Spotkanie u Joli
Obecni: Marek Dubiński, Marek Mencel, Monika Dengler, Jola Krukowska z mezem Krysztofem, oraz znajomi ks. Wojtek, Dancia, Kasia, Iwona, Piotr, Monika, Gosia i Mariusz

Przy pysznościach przedświątecznych przygotowanych przez Jolę i zaproszonych przez nią gości rozmawialiśmy o sprawach bieżących, czyli debacie nt. krzyży w szkołach polskich. Okazją były rozmowy z jednym z uczestników debaty nt. krzyży w szkołach, która odbyła się w XIV LO we Wrocławiu ks. Wojciechu Ziębie.

Dodaj komentarz