Lipiec 2007

Spotkanie 207. 4.07.2007
Poradnia Psych.Pedagigiczna ul. Borowska 105
Obecni: arek Dubinski, Ela Roszka, Marek Mencel, Adam Rabiega, Tomek Szmich oraz nowa osoba: Dymitr Bondarenko

Zanim każdy dostał mapę Polski z miejscami, które warto odwiedzić w czasie wakacji, naprawdę sporo działo się na tym ostatnim spotkaniu. Wreszcie mieliśmy obiecany od dawna solidny trening autoprezentacji przygotowany i poprowadzony przez samego prezesa!!!

Nieoczekiwanie dla każdego z nas okazało się, że można o sobie powiedzieć sporo. Że robimy ciekawe rzeczy, a o jeszcze ciekawszych marzymy, że wszyscy mamy całkiem dużo mocnych stron i, niestety, troszkę tych słabszych też. Co ciekawe, okazało się, że wśród wielu życiowych problemów, jąkanie nie jest tak naprawdę największym z nich. Przecież odnosimy sukcesy w nauce, w pracy, sportowe i towarzyskie, a nawet finansowe, mamy wiele zainteresowań. Ważna jest dla nas wszystkich rodzina i mamy poczucie, że każdy człowiek, każdy z nas też może zrobić dużo dobrego dla siebie i dla innych.

Jąkanie?
Czasem wkurza, to fakt, ale nie wyklucza niczego, do czego dążymy.

Fajnie, że doszedł do nas Dymitr z Krymu. Znakomicie mówi po polsku i pewnie dowiemy się od niego dużo ciekawych rzeczy.

Podgryzając letniego arbuza próbowaliśmy „zgadywać” dotykiem, co jest w worku. Było mnóstwo śmiechu, bo to nie jest takie proste. Dotyk też jest ważną częścią komunikacji w ogóle – trzeba go doskonalić. Szkoda tylko, że znów zabrakło dziś naszych uroczych studentek…

Niech żyją wakacje!!!

Zdjęcia ze spotkania:


Dodaj komentarz