Marzec 2009

Spotkanie 233. 9.03.2009
Poradnia Psych.Pedagigiczna ul. Borowska 105
Obecni: Marek Dubiński, Elzbieta Roszka, Kasia Wieczerzak, Marek Mencel, Piotr Rudowicz, Iwona Podlasińska-studentka logopedii oraz nowe osoby: Agnieszka Podlasińska, corka Iwony oraz Hubert Walicki, który dawno dawno u nas był.

Iwona Podlasińska jest niezwykłą osobą!!! Po raz drugi przeprowadziła dla nas zajęcia z elementami tańca. Cieszymy się, że mogliśmy z Nią i z jej rodziną pobyć, pośmiać się i potańczyć (widać na załączonym obrazku). Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi.
Agnieszka odpowiedziała nam o swojej terapii metodą Arutunian u p. Galewskiej, z której jest bardzo zadowolona. Sprezentowaliśmy książki Anecie Eaton i Justynie Soleckiej-Głodek w podziękowaniu za przeprowadzone zajęcia psychologiczne nt. zmian w życiu.

Zdjęcia ze spotkania:

Spotkanie 234. 31.03.2009
Poradnia Psych.Pedagigiczna ul. Borowska 105
Obecni: Marek Dubiński, Julita Potocka-psycholog, Kasia Wieczerzak, Monika Dengler, Jola Krukowska, Dymitr Bondarenko, Piotr Rudowicz, Marek Mencel, Michał Pieniądz, Robert Karpiński, Tomek Szmich oraz Jacek z Wołowa

Dzisiaj mieliśmy drugie (pierwsze spotkanie robocze) z Panią psycholog Julitą Potocką, właściwie powinniśmy napisać z Julitą, ponieważ umówiliśmy się mówić do siebie po imieniu :). Poznaliśmy ją na poprzednim spotkaniu.

Na początek zrobiliśmy rundkę w której każdy z uczestników spotkania się przedstawił (kim jest, czym się zajmuję itd.). Zajęło to nam wyjątkowo dużo czasu, około godzinę. Świadczy to o tym, że mieliśmy dzisiaj dużą frekwencję 😉 oraz to, że każdy miał do powiedzenia sporo wartościowych informacji.
Następnie poruszyliśmy temat: samoakceptacja (poczucie własnej wartości), a jąkanie – wpływ na siebie tych czynników, zależność i skutki…
Pod koniec każdy wyraził swoje zdanie odnośnie spotkania. Podsumowując można napisać, że 100% obecnych wyraziło zadowolenie z dzisiejszego spotkania. Dlatego następne umówiliśmy się na następny tydzień (a nie jak to było ostatnio co drugi tydzień).

Notatkę sporządził: Dymitr

Dodaj komentarz