Spotkanie 258. 16.06.2010

Spotkanie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 9, na ul. Borowskiej 105.
Obecni: Marek Dubiński, Elżbieta Roszka, Dymitr Bondarenko, Kasia Wieczerzak, Marcin Lewandowski, Marek Mencel i nowy kolega Łukasz Brygała, student PWr.

Na dzisiejszym spotkaniu pojawiła się nowa osoba – student Politechniki Wrocławskiej – Łukasz Brygała, którego przyjęliśmy bardzo ciepło. Przedstawił się, powiedział kilka słów o sobie.

Prezes przyniósł na spotkanie książkę A. Balejki „Jak pokonać lub zaakceptować jąkanie”-  nagrodę za 1 miejsce w konkursie Demostenesa (www.demostenes.boo.pl) na najciekawszą pracę na temat jąkania.

Prawdopodobnie będziemy musieli poszukać nowego miejsca na spotkania Klubu J w przyszłym roku w związku z przenosinami  gabinetów poradni z ul. Borowskiej 105 na ul. Krakowską 102, gdzie mieści się główna siedziba Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 9. Niestety, po godzinie 18.00 budynek ten jest zamknięty ;-)) Rozmawialiśmy o pomysłach na nowe miejsce spotkań Klubu „J” Wrocław oraz o sposobie prowadzenia zajęć. Opowiadaliśmy Łukaszowi o naszym Klubie J, o turnusach, zjazdach, o orzeczeniu i korzyściach z niego płynących.

Najbliższy turnus organizowany przez Ostoję i fundację FROGOS odbędzie się w dniach 1-15.08.2010 w Darłówku.
Prezes opowiadał nam o swoim udziale w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym.

Kolejne, ostatnie przed wakacjami, spotkanie planowane jest w plenerze lub w Rynku…

Napisali
: Kasia, Marcin, Marek D., Elżbieta

Dodaj komentarz