Spotkanie 262. 29.11.2010

Spotkanie w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej Rynek 58.
Obecni: Marek Dubiński, Iwona Podlasińska, Dymitr Bondarenko, Marek Mencel, Mariusz Molęda i Kasia Wieczerzak.

Na początku, każdy z uczestników spotkania wypowiedział się na temat tego, co ciekawego wydarzyło się w jego życiu w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Wypowiedzi niektórych uczestników były dosyć osobiste – dlatego nie zamieszczam ich treści do publicznej wiadomości (jeżeli jednak chcesz być na bieżąco z ciekawymi informacjami ze spotkań naszego Klubu J – zachęcamy do przyjścia i osobistego uczestnictwa w nich 🙂 ).

Marek D. opowiedział o meczu V ligii tenisa stołowego, który się odbył w sobotę 27 listopada. Jego drużyna po dosyć zaciętym meczu zremisowała 9:9.

Poruszyliśmy temat wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne do Łeby, dla osób się jąkających. Doszliśmy do wniosku, że osoby, które brały udział w tych turnusach, na co dzień nie praktykują ćwiczeń których się tam nauczyli. Więc postanowiliśmy w ramach odświeżenia praktycznej wiedzy na ten temat przypomnienie sobie nawzajem tych ćwiczeń na jednym z następnych spotkań. Dla tych którzy nie uczestniczyli w turnusie – będzie to nowa praktyczna wiedza.

Iwona Podlasińska zaproponowała i serdecznie namawiała nas abyśmy szukali motywacji do podjęcia terapii (dotyczącej jąkania oczywiście).

Nasze następne spotkanie, przed wigilijne odbędzie się u Marka Dubińskiego w czwartek 16 grudnia o 17:30. Będzie mile widziano, żeby każdy z zaproszonych osób przyniósł ze sobą coś smacznego do jedzenia lub picia 😉

Pierwsze spotkanie naszego klubu J w 2011 roku jest planowane na środę 19 stycznia.

Pod koniec Marek D. opowiedział nam w jaki sposób zbierał i opracowywał sentencje: łacińskie, bliskiego i dalekiego wschodu, japońskie, orientalne i chińskie. Więcej na temat sentencji zobaczysz tutaj.

Dodaj komentarz