Spotkanie 274. 28.10.2011

Specjalistyczna Poradnia Terapeutyczna, ul. Borowska 101.

Obecni: Marek Dubiński, Dymitr Bondarenko, Waldemar Czajkowski, Kasia Wieczerzak, Marek Mencel, Tomasz Szmich, Renata Nowicka, Michał Pieniądz, dwie nowe osoby: Andrzej, 31-letni inżynier z Gajkowa i Grzegorz Juśkiewicz, student historii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz goście z Klubu J w Rawiczu na czele z koordynatorem Klubu neurologopedą Anną Kołodziej: Adrian 18 lat z mamą, Martyna 17 lat z mamą, Agata 18 lat, Krystian 19 lat, Dominik z mamą i Pani Honorata pielęgniarka i terapeuta SI, Tomek18 lat.

Dzisiejsze spotkanie było wyjątkowe. Po raz pierwszy gościliśmy tak dużą liczbę osób z innego miasta. Grupę z Klubu J w Rawiczu powitał Waldemar Czajkowski, zastępca zastępcy Prezesa. Pojawiły się też nowe osoby z Wrocławia, które usłyszały nasza audycję w Polskim Radiu Wrocław z okazji Światowego Dnia Osób Jąkających się. Usłyszeliśmy ciekawą informację: Tomek Szmich zarejestrował w Sądzie Stowarzyszenie Sztukater (www.sztukater.pl) i został jego prezesem. Życzymy Mu powodzenia w działalności.

Po przyjeździe Prezesa rozpoczęliśmy od przedstawienia się każdego uczestnika spotkania. Następnie opowiadaliśmy o działalności naszych Klubów J. Wspominaliśmy historię i formy działania. Osobiście byłem pod wrażeniem liczebności Klubu J w Rawiczu. Najaktywniejsi w dyskusji byli: Anna Kołodziej, Dymitr, Waldemar i Marek Dubiński.

Zastaliśmy zaproszeni na spotkanie opłatkowe w Rawiczu w połowie grudnia. Chętnie skorzystamy.

Zdjęcia

Sporządził: Marek Dubiński

Dodaj komentarz