Spotkanie 329. 14.10.2014

Kronika Spotkań Wrocławskiego Klubu J - róź

Spotkanie w Specjalistycznej Poradni Terapeutycznej ul. Borowska 101.
Obecni: Waldemar Czajkowski, Arek Ceglarski, Karol Dziamarski, Dymitr Bondarenko i nowa osoba Robert.

Na dzisiejszym spotkaniu pojawił się nowy człowiek – Robert. Opowiedzieliśmy mu o historii i planach działania naszego klubu. Każdy z nas przedstawił się i opowiedział o swoich problemach z jąkaniem. Arek przybliżył temat terapii 7 kroków, którą będziemy kontynuować od następnego spotkania. Następnie wywołała się żywiołowa dyskusja na temat różnych metod leczenia jąkania i skutków tych terapii, zarówno krótkotrwałych jak i długotrwałych. Każdy ze starych członków opowiedział jakie terapie przechodził i jakie były ich skutki.

Sporządził: Waldemar Czajkowski

Dodaj komentarz