Luty 2009

Spotkanie 231. 10.02.2009
Poradnia Psych.Pedagigiczna ul. Borowska 105
Obecni: Marek Dubiński, Ela Roszka, Agnieszka Ciołek, Tomek Szmich, Piotr Rudowicz, Mariusz Moleda, Dymitr Bondarenko oraz studentka logopedii Iwona Podlasińska

Wtorek 10 lutego, to nie był normalny dzień. W spotkaniu naszego grona uczestniczyła studentka logopedii Iwona P – specjalistka od muzycznej terapii zajęciowej. Zaprezentowała nam różne tańce europejskie. Daliśmy się prowadzić muzyce i zwiewnym ruchom tańca ukraińskiego, irlandzkiego i innym. Każdy w uczestników odkrył w sobie moc i radość jaką daje wspólny taniec. Była o rzadka okazja, dzięki której mogliśmy pozwolić unieść się tańcu i poczuć się jednością. Niektórzy z nas poczuli się młodszymi, inni – zobaczyli że są fajnymi tancerzami, a pozostali dobrze się bawili. Wszyscy czekamy na możliwość powtórzenia zajęć prowadzonych przez Iwonę.

Spotkanie 232. 24.02.2009
Poradnia Psych.Pedagigiczna ul. Borowska 105
Obecni: Marek Dubiński, Ela Roszka, Kasia Wieczerzak, Agnieszka Ciołek, Marek Mencel, Piotr Rudowicz, Dymitr Bondarenko, Tomek Szmich, Justyna Solecka-Głodek, Aneta Eaton, Jola Krukowska oraz goscinnie Dominika – tegoroczna maturzystka, ktora chce byc aktorką.

Rozpoczelismy od relaksu, ktory przeprowadziła Dominika. Następnie Aneta Eaton i Justyna Solecka-Głodek przeprowadziły dla nas drugą część cwiczeń nt. ZMIAN W ZYCIU.

cw. 1 rysowaliśmy most
cw. 2 trzeba było w kołku na środku narysować siebie a wokół ludzi ważnych w naszym życiu (w odległosiach zależnych od tego jaką rolę pełnią, jak są ważni).
Po tym jak wszyscy narysowali omówiliśmy kazdy most osobno. Następnie, Ci odwazniejsi, omówili osoby ważne w ich życiu. Na koniec Kasia, Marek i Prezes podzielili się wrażeniami z tygodniowej terapii logopedycznej w Łebie, zachęcając innych do skorzystania z oferty Miedzynarodowego Centrum Sluchu i Mowy w Kajetanach.

Notatkę sporządził: M.Dubiński

Dodaj komentarz