Spotkanie 356. 26.10.2018

Kronika Spotkań Wrocławskiego Klubu J - róź

Spotkanie w Specjalistycznej Poradni Terapeutycznej ul. Borowska 101.
Obecni: Basia, Emilia, Magda, Tomek i Waldek.

Było to pierwsze spotkanie po wakacjach. Ponieważ Emilia i Waldek byli u nas po raz pierwszy, przedstawiliśmy się i porozmawialiśmy o naszym jąkaniu.

Następnie omówiliśmy dostępne w Polsce terapie jąkania, ich skuteczność oraz plusy i minusy. Niektóre osoby próbowały różnych terapii i teraz miały okazję podzielić się swoimi doświadczeniami. Rozmawialiśmy również o możliwości wyjazdu na turnusy rehabilitacyjne dla osób jąkających się, które są organizowane w okresie wakacyjnym przez różne instytucje.

Na końcu podzieliliśmy się wrażeniami z Ogólnopolskiego Zjazdu Osób Jąkających się, który odbył się w tym roku w Warszawie. Brało w nim udział kilka osób z naszego klubu i wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu.

Sporządziła: Magda.

Dodaj komentarz