Ogólnopolski Zjazd Osób Jąkajacych sie 2008

Karpacz, 24-26 października 2008r.

Kochani Przyjaciele i Sympatycy

Już po raz piąty zapraszamy Was na spotkanie…

Z radością powitamy Was w Karpaczu w Pensjonacie Widok – ul. Matejki 25, w dniach 24-26.10.2008.

Tematem przewodnim tegorocznego zjazdu są: „Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie” – sposoby radzenia sobie z lękiem przed mówieniem. Każdy z nas ma liczne doświadczenia w codziennych zmaganiach z niepłynnością mowy, dlatego też liczymy na Waszą otwartość i chęć dzielenia się z innymi wypracowanymi przez Was sposobami radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Koszty uczestnictwa wynoszą 190,00 zł. W tej kwocie zapewniamy pobyt w Pensjonacie Widok w Karpaczu, wyżywienie oraz warsztaty wykłady prowadzone przez profesjonalną kadrę specjalistów. Będzie oczywiście czas na wymianę własnych doświadczeń i spotkania towarzyskie. Planujemy również zwiedzanie Świątyni Wang i Muzeum Sportu i Turystyki. Zaliczki w wysokości 100 zł prosimy wpłacać na konto podane na karcie zgłoszeniowej do 10 października (pozostałą część można wpłacać na Zjeździe). Do udziału w Zjeździe zaprosiliśmy terapeutów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami jąkającymi się.

    Oto tematy zajęć, które chcą Wam zaproponować:

  • mgr Anna Solecka-Kucaj: „Logopedyczne grymasy – wprawki dykcyjno-oddechowe” – warsztat
  • mgr Róża Sobocińska: „Obserwacja innych – ważnym elementem samopomocy?” – warsztat
  • mgr Marek Dubiński: „Poznaj samego siebie, wykorzystaj swoje możliwości” – warsztat

Tradycyjnie zapraszamy na Nocne Jotów Rozmowy prowadzone przez Antoniego Kakareko i Tomasza Szmicha, których tematem będzie: „Sam w tłumie, sam z problemami J”. Zachęcamy też do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.lfoon.lublin.pl/~ostoja/), na której znajdziecie więcej informacji nie tylko o zjeździe, ale także o działalności naszego stowarzyszenia.

Pensjonat udostępnia pokoje 2, 3, 4 osobowe wyposażone w węzeł sanitarny, tarasy, telewizorki, szafki, łóżka stoliki, krzesła, lampki nocne, ręczniki i pościel. Czajnik jeden na kilka pokoi. Jeżeli grupa przekroczy liczebność 44 osoby, wówczas Pensjonat udostępni dodatkowo 2 pokoje wieloosobowe bez oddzielnego węzła sanitarnego. Pokoje będą do dyspozycji od dnia 24.10.2008 od godz. 10.00 do dnia 26.08.2008 do godz. 16.00. O zakwaterowaniu w pokojach decyduje organizator na podstawie kolejność zgłoszeń i struktury grupy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Do zobaczenia w Karpaczu!

Klub J we Wrocławiu
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się

Dodaj komentarz